Metamorfoza MULTI

Każdy, kto kiedykolwiek próbował radykalnie zmienić wygląd swojego ciała, wie, z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże. Odchudzanie, aktywność fizyczna i dodatkowe zabiegi upiększające to trudny proces, który wymaga silnej woli. Osiągnięty jednak cel ma nie tylko zbawienny wpływ na zdrowie, ale także realnie podnosi jakość życia – w końcu lepiej czujemy się we własnym ciele, a większa pewność siebie otwiera drzwi do nowych możliwości. Często jednak w toku przemiany zastanawiamy się, po co to wszystko?, ile to będzie jeszcze trwało?, kiedy w końcu osiągniemy upragniony efekt…

CO MOŻE WAS ZMOTYWOWAĆ NASZYM KLUBIE DO DZIAŁANIA:

 • zmotywują WAS inne osoby, którym udało się przetrwać wszelkie kryzysy i uzyskać wymarzony efekt.
 • przyjemna atmosfera w klubie, która powoduje, że przychodzić tu z radością
 • brak mężczyzn w tym miejscu często jest powodem dla, którego wybieracie nasz klub, bo nie chcecie aby ktoś „obcy” widział Was spoconą i bez makijażu
 • połączenie przyjemnego z pożytecznym, co oznacza, że nie będziesz musiała tylko wysilać się na naszych stacjach treningowych ale zawsze połączymy ten wysiłek z przyjemnym ale skutecznym zabiegiem
 • relacje jakie możesz nawiązać z innymi kobietami, które przychodzą do klubu i zmagają się z takimi samymi problemami, jedne z nich TY zmotywujesz do działania, a inne będą motywować Ciebie!

OD CZEGO ZACZYNAMY NASZE METAMORFOZY:

Na początek możesz umówić się na konsultację w naszym salonie, podczas której znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Podczas rozmowy:

 • Omówione zostaną przeciwwskazania do zabiegów i stacji treningowych
  Zastosowana kuracja powinna być nie tylko super skuteczna, ale również bezpieczna, dlatego omówienie przeciwwskazań jest niezwykle istotne, aby wykluczyć nieodpowiednie zabiegi i stacje
 • Przedstawione zostaną wskazania i zalecenia zabiegowe
  Określenie przebiegu terapii umożliwi od razu ocenić ile czasu i pieniędzy potrzebujesz, aby osiągnąć upragnione efekty. Nie chodzi przecież o to, aby zacząć, nie skończyć i ponieść straty finansowe. Profesjonalna ocena stanu skóry i właściwy dobór terapii pozwolą tego uniknąć.
 • Opowiesz o swoich oczekiwaniach i celach jakie chcesz osiągnąć.
  Ciało każdej z nas jest inne, dlatego podczas pierwszej wizyty należy dokładnie określić, z których partii swojego ciała nie jesteś zadowolona i dlaczego (cellulit, wiotkość skóry, rozstępy, oporna tkanka tłuszczowa itd.) Powiesz nam ile razy tygodniowo możesz do nas przyjść i ile czasu podczas jednej wizyty możesz nam (a przede wszystkim sobie) poświęcić! Te informacje pozwolą nam na dobór odpowiedniej terapii.
 • Opowiesz nam o swoim odżywianiu, aktywności fizycznej i swoich przyzwyczajeniach.
  Styl życia, dieta i ruch w dużym stopniu odpowiadają za wygląd naszego ciała. Zaczynając metamorfozę często trzeba zmienić choć trochę nasze nawyki żywieniowe – nie na czas przemiany ale już na zawsze. Nie chodzi tu o to, aby cały czas być na diecie, ale o to żeby zacząć unikać rzeczy, które przyczyniają się do złego wyglądu naszego ciała, bo jeśli tego nie uczynimy długo nie będziemy się cieszyć z efektów zabiegowych. Nawet niewielkie zmiany w odżywianiu mogą diametralnie zmienić nasz wygląd. Aby efekty zabiegów i ich trwałość była jak najdłuższa ważna jest również aktywność fizyczna. Powiesz nam ile kilogramów chciałabyś schudnąć, a my dobierzemy odpowiednią dla Ciebie formę ruchu !!!!
  Pamiętaj, że nie wybierzemy dla Ciebie ćwiczeń, które będziesz wykonywać z niechęcią. Znajdziemy dla Ciebie takie ćwiczenia, które będą się Tobie podobać, może na początku nie będzie łatwo, ale gwarantujemy, że z czasem się uzależnisz!
 • Jaki mamy budżet?
  Być może masz jakieś ważne i pilne wydatki w tym okresie, a my nie chcemy nadwyrężać Twojego portfela, więc to może być trudne pytanie dla Ciebie, ale powinnyśmy wiedzieć czy jesteśmy ograniczeni jakimś budżetem?
 • Być może należało będzie wykonać badania, iść do lekarza lub fizjoterapeuty
  Jeśli z naszego wywiadu będzie wynikało, że masz problemy z odchudzaniem lub inne zdrowotne to najprawdopodobniej wyślemy Cię na zestaw podstawowych badań lekarskich, z których będzie można wywnioskować czy do terapii potrzebna jest nam wizyta  u jakiegoś specjalisty (lekarza), a może masz rozejście mięśnia brzucha (często po porodzie) i należy pójść do fizjoterapeuty na kilka zabiegów.
 • Zrobione zostaną pomiary ciała i zdjęcia.
  Bardzo zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientek dlatego skrupulatnie wykonujemy pomiary i zdjęcia, które niejednokrotnie są dodatkową motywacją w trakcie zabiegów, a także pomagają lepiej ocenić efekt końcowy. Wykonanie zdjęć jest niezbędne abyś mogła realnie widzieć i cieszyć się swoją przemianą!
 • Otrzymasz od nas BEAUTY-FIT PLAN

Otrzymasz od nas indywidualnie stworzony BEAUTY-FIT PLAN, z którego dowiesz się, którą metamorfozę Ci zalecamy. Napewno będzie ona spersonalizowana pod TWOJĄ osobę biorąc pod uwagę odpowiedzi, których udzieliłaś nam podczas konsultacji.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!