O nas

pattern_pink

Dla wszystkich osób, które pragną być piękne i szczęśliwe.

Oferujemy szereg nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych i liftingujących na twarz. Wykonujemy terapie przeciwtrądzikowe i likwidujemy blizny. 

Zadbamy o Twoje ciało aby było jędrne, gładkie i bez cellulitu oferując takie zabiegi jak endermologia czy żelazko antycellulitowe. Przeprowadzamy terapie związane 
z wypadaniem włosów z zastosowaniem osocza lub specjalistycznych preparatów.

Projekt Wo!man od środka

Nazywam się Agnieszka Grzywacz i jestem ambasadorką kobiecej metamorfozy. Przeszłam długą drogę aby znaleźć się w miejscu, które dla (N)WAS stworzyłam. W Projekt Wo!man uświadomiłam sobie jak bardzo czas, stres i praca odcisnęły piętno na moim wyglądzie. Ważąc prawie 90 kg, ze zmęczoną twarzą i ciałem otworzyłam salon w marcu 2020.

Dziś z wielką energią idę po więcej i chcę Wam przekazać to co najlepsze. Przedstawiam mój zespół kosmetologów i specjalistek, które ciężko i sumiennie pracują nad tym abyś poczuła się dobrze w swojej skórze.
A ja zadbam o to abyś uwierzyła w siebie!

Agnieszka Grzywacz

WŁAŚCICIELKA PROJEKT WO!MAN

Nasz Team

Weronika Wrońska

Kosmetolog

Przykładam ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Ponieważ kosmetologia to moja pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Uważam, że indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Specjalizuje się w stosowaniu terapii łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty.

Weronika Mróz

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem oraz wykładowcą akademickim. W swojej pracy stawiam na holistyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Prywatnie spełniona mama i żona, kochająca podróże.

Marta Kołodziejczyk

Linergistka

Mam na imię Marta. Jestem po to, by pomóc kobietom w odzyskaniu wiary w siebie poprzez dobrze dobrane zabiegi, które prowadzą do polepszenia wizerunku klienta. Do każdego podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby każda z usług została wykonana starannie i precyzyjnie.

Iwona Matysiak

Opiekun klienta

Lubię wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności. Kosmetologia to moje hobby. Uważam, że uroda bierze się z wnętrza, a dopiero odpowiednia pielęgnacja pozwala ujrzeć ją w lustrze, dlatego ogromną radość sprawia mi możliwość dbania o Wasze piękno. 

Wykonuję zabiegi modelujące sylwetkę.  Uzbrojona w specjalistyczny sprzęt zadbam o jędrność Waszej skóry i powalczę z cellulitem. Wierzę, że kobieta zadbana i zrelaksowana to kobieta szczęśliwa, pewna siebie oraz spełniona. Moją misją jest zmienić Twoje marzenia o pięknym wyglądzie w widoczne efekty. 

Największą satysfakcję oraz energię do dalszego działania daje mi uśmiech zadowolonej Klientki. Do zobaczenia na zabiegach w Pretty Woman.

Aleksandra Kukułka

Kosmetolog

Mam na imię Aleksandra i jestem magistrem kosmetologii ze specjalizacją z laseroterapii. Kosmetologia to nie tylko moja praca, ale także największa pasja. Głównie spełniam się w zabiegach na twarz, zarówno tych pielęgnacyjnych jak również bardziej inwazyjnych. Prywatnie jestem „książkoholiczką” oraz żoną i mamą Franka. 

Aleksandra Wocheń

kosmetolog

Hej, mam na imię Ola. Moja pasja do kosmetologii pojawiła się w liceum wraz z przyświecającą mi ideą pomocy poprzez upiększanie. Studia na Uniwersytecie Medycznym pokazały mi jak wiele o organizmie człowieka może przekazać stan naszej skóry. Dlatego w Projekt Wo!man postaram się zaopiekować Twoja skórą w sposób kompleksowy, by efekty naszej pracy były długotrwałe i jak najbardziej satysfakcjonujące dla Ciebie.

Katarzyna Borowiecka

kosmetolog

Nazywam się Kasia i jestem licencjonowanym kosmetologiem kontynuującym edukacje na studiach magisterskich. Specjalizuje się w zabiegach na ciało i twarz. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i staram się dobrać zabieg pod jego potrzeby.

Marta Borkowska

Kosmetolog

Mam na imię Marta i jestem magistrem kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w terapiach skór trądzikowych i dojrzałych. W swojej pracy podchodzę do każdego klienta holistycznie tzn. skupiam się nie tylko na samym wyglądzie skór, ale także na ogólnym stanie zdrowia, diecie, stosowanej suplementacji, analizie badań oraz współpracy z różnymi specjalistami z zakresu medycyny.

Klaudia Murawska

Kosmetolog

Mam na imię Klaudia i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, według mnie dokładny wywiad, pielęgnacja domowa i odpowiednio dobrane zabiegi to klucz do sukcesu.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!