PQ Age

Jędrna skóra bez zmarszczek to pragnienie wielu osób. Bez względu na wiek, chcemy wyglądać młodo i promiennie. Jednak wraz z upływem czasu skóra, szczególnie na twarzy zmienia wygląd. Na szczęście, Ci którzy chcą zachować jędrną skórę na dłużej, mogą skorzystać z jednego z najskuteczniejszych zabiegów dających efekt liftingu. Jest to peeling PQ Age. Na czym polega ta efektywna metoda?

Czym jest PQ Age?

Peeling PQ Age podobnie jak każdy peeling ma za zadanie oczyścić skórę twarzy oraz pozbyć się złuszczonego naskórka. Jednak Peeling PQ Age nie tylko oczyszcza skórę, ale również ujędrnia i jest zabiegiem liftingującym. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą wykorzystywanych podczas zabiegu substancji odżywczych i kwasów: trójchlorooctowego (TCA), kwasu kojowego oraz koenzymu Q10.

Ponadto w skład peelingu wchodzi nadtlenek mocznika, który rozjaśnia skórę oraz ułatwia przenikanie substancji w głębokie warstwy skóry. Dzięki takiemu połączeniu składników wnikają one bardzo głęboko w warstwy skóry, przy czym powierzchnia skóry zostaje nienaruszona. Ponadto podczas zabiegu nie dochodzi do nadmiernego złuszczania naskórka, co jest również wielką zaletą tego zabiegu – szczególnie docenianą przez osoby z wrażliwą skórą.

Jak przebiega zabieg PQ Age?

Mimo, że substancje odżywcze docierają w tak głębokie warstwy skóry, zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie uszkadza skóry. Ponadto peeling jest bezinwazyjny, ponieważ podczas zabiegu nie używa się urządzeń oraz igieł ingerujących w ciało pacjenta. Peeling stosuje się zarówno na skórze twarzy, jak i na całym ciele. Pierwszą czynnością przed rozpoczęciem peelingu jest dokładne oczyszczenie skóry. Jeśli zabieg przeprowadzany jest na twarzy, warto zadbać o wcześniejsze zmycie makijażu. Na oczyszczoną skórę nakłada się składniki peelingu i delikatnie wmasowuje w skórę.

Składniki odżywcze wnikają w skórę już po kilku minutach. Ich pozostałości usuwa się wodą, a zabieg powtarza się do tego momentu, aż skóra stanie się widocznie ujędrniona. Zwykle jest to od 4 do 5 serii. Na koniec w miejscu peelingu nakłada się krem łagodzący. Cały zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut. Aby zwiększyć efekty zabiegu zaleca się powtórzenie kilku serii, w odstępach około 10 dniowych. Zabieg jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i nie ma ograniczeń wiekowych, co do jego przeprowadzenia. Dlatego cieszy się tak dużą popularnością.

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista sprawdza stan skóry pacjenta oraz przeprowadza krótki wywiad mający za zadanie wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Jeśli nadal nie wiesz, który zabieg wybrać to umów się na konsultację z naszym kosmetologiem.

Oprócz widocznego zaraz po zabiegu ujędrnienia skóry, Peeling PQ Age oferuje szereg dodatkowych korzyści. Przede wszystkim po zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona oraz nawilżona, co sprawia że jest pełna blasku. Peeling redukuje także zmarszczki oraz przebarwienia skórne. Warto też podkreślić fakt, że jest to skuteczny zabieg na zmniejszenie widoczności blizn, również tych potrądzikowych oraz rozstępów. Ponadto po zabiegu widocznie zmniejszają się pory, a skóra zostaje odżywiona.

Peeling PQ Age jest doskonały również dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu widać pierwsze efekty, a brak zaczerwienień oraz innych podrażnień sprawia, że można od razu wrócić do codziennych czynności.

Pomimo, że zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny nie powinny mu się poddawać kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia. Nie zaleca się Peelingu PQ Age również w przypadku:

  • infekcji skórnych,
  • alergii lub uczulenia na którykolwiek ze składników peelingu,
  • łuszczycy,
  • ostrego trądziku różowatego,
  • uszkodzeń skóry.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!