Makijaż permanentny

Czym jest makijaż permanentny Ombre Brows?

Ombre Brows to jedna z najchętniej wybieranych przez klientki technik makijażu permanentnego. Podczas zabiegu, specjalista umiejętnie rozprasza pigment pod skórą, tak aby uwidocznić gradacje od podstawy brwi przechodzącą ku górze, natomiast przody brwi pozostają bardzo delikatne. Techniką tą uzyskujemy maksymalnie naturalny efekt.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny brwi?

Ombre Brows to zabieg odpowiedni osób w każdym wieku i dla każdego typu urody. Makijaż permanentny jest bardzo bezpieczny, dlatego też może być wykonany na wszystkich rodzajach skóry. Tego rodzaju pigmentacja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą uzyskać idealnie podkreślone brwi przy jednoczesnym naturalnym efekcie. Dodatkowo makijaż permanentny jest odporny na wszelkiego rodzaju kosmetyki do demakijażu, wodę morską, wodę chlorowaną oraz deszcz. Sprawia to, że brwi wyglądają spektakularnie w każdej sytuacji. Dzięki temu zawsze będziesz czuć się piękna i pewna siebie.

Wskazania

  • dla osób po wypadkach lub chemioterapii,
  • dla osób o asymetrycznych twarzach,
  • dla wszystkich, którzy nie malują się na co dzień, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej,

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów w naszym gabinecie.

Do najważniejszych korzyści płynących z wykonania zabiegu, jakim jest makijaż permanentny Ombre Brows, należy przede wszystkim poprawa rysów twarzy, redukcja asymetrii oraz nadanie brwiom delikatnego i naturalnego wyglądu.

Niewątpliwie największą zaletą makijażu są przede wszystkim jego długotrwałe efekty, które utrzymują się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

  • ciąża,
  • aktywna choroba nowotworowa,
  • opryszczka
PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!