EmShape

Co to jest EmShape?

EM Shape to jedno z najnowocześniejszych na rynku urządzeń do elektromagnetycznej stymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni, czego efektem jest wymodelowanie i wyszczuplenie objętych zabiegami części ciała.

Aparatura bazuje na wykorzystaniu wysokowydajnej skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, która w trakcie procedury zabiegowej wywołuje około 20 tysięcy skurczów, odpowiadających wykonaniu 800 tzw. brzuszków! Zmaksymalizowane skurcze nie tylko wzmacniają mięśnie, ale również pobudzają odpowiedź metaboliczną w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu uzyskujemy także efekt stopniowego zniwelowania opornej tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo zabiegi wspomagają redukowanie cellulitu, zwiększają elastyczność i jędrność skóry oraz stymulują układ limfatyczny. Wykonuje się je na dużych mięśniach szkieletowych – w obrębie brzucha i pośladków.

W naszym klubie mamy do dyspozycji aż trzy wersje elektrostymulacji. Każda działa w inny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć o nich więcej to kliknij poniżej:

  1. Elektrostymulacja Elektroslimm
  2. Elektrostymulacja Shapetonic
  3. Elektrostymulacja EmShape

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Zabieg polega na przyłożeniu do ciała i zabezpieczeniu specjalnym pasem podtrzymującym jednej lub dwóch głowic, a następnie włączeniu aparatury. Procedura zabiegowa z wykorzystaniem urządzenia EM Shape Duo jest bezpieczna i bezbolesna – zastosowane w nim pole elektromagnetyczne charakteryzuje się mocnym, ale bezpiecznym natężeniem.

Siłę skurczów dostosowuje się do indywidualnych odczuć Pacjenta, tak aby nie były one dla niego zbyt mocno odczuwalne i nie powodowały dyskomfortu, dodatkowo można je stopniować. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, od razu po nim można wrócić do codziennych czynności.

EMShape działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów.

Pojedyńczy zabieg trwa 45 minut. Oferowanej przez nas innowacyjnej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni.

Zabieg polecany jest osobom, które pragną wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha i pośladków, a przy okazji ujędrnić te partie ciała. Dla uzyskania pożądanego efektu rekomendowane jest poddanie się serii od 6 do 12 zabiegów, które można wykupić, korzystając z korzystnych cenowo pakietów, dostępnych w naszym cenniku.

PAMIĘTAJ O WODZIE!

Uwodnienie tkanek ma duży wpływ na skuteczność zabiegów elektrostymulacji? Dlatego pij dużo wody przez cały dzień i koniecznie szklankę przed zabiegiem, aby wzmocnić efekty Twoich ćwiczeń w Klubie Pretty Woman

Jeśli nie masz czasami siły i ochoty poćwiczyć na bieżni czy orbitreku vacu w naszym klubie to od dziś możesz ćwiczyć z nami na leżąco. Wystarczy, że przyjdziesz na jedną z naszych trzech elektrostymulacji.

  • Modelowanie ciała;
  • Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry (brzuch, pośladki, uda;
  • Poprawa sylwetki po porodzie;
  • Leczenie bólu mięśni i ogólnej terapia całego ciała;

Wykluczy Cię z zabiegu: rozrusznik serca, choroby serca (arytmia, zawał), choroby układu nerwowego (padaczka), duże nadciśnienie, metalowe implanty (endoprotezy stawów), ból niewiadomego pochodzenia, ciąża, stany zapalne, grzybica skóry, menstruacja, zmiany nowotworowe, gorączka, stany wyczerpania fizycznego i psychicznego, brak reakcji klientki na stosowanie elektrostymulacji oraz nadwaga kwalifikująca się do leczenia szpitalnego.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!