Shapetonic

NA CZYM POLEGA ELEKTROSTYMULACJA SHAPETONIC?

Do zabiegów elektrostymulacji wykorzystywane są specjalne urządzenia, które doprowadzają elektrody do ciała klientki. W tym celu zakłada się specjalne opaski zapinane na rzepy w miejscu wnikania nerwów do mięśnia. Następnie prąd o niskiej częstotliwości powoduje skurcz mięśni. Przypomina to naturalne procesy zachodzące w organizmie w trakcie intensywnego treningu. Mimo że do tej pory elektrostymulacja była głównie stosowana w przypadku uszkodzonych mięśni, a także przy niedowładach i porażeniach, to coraz częściej ma pomagać w spalaniu tkanki tłuszczowej. Jak się okazuje, zabieg ten znacznie poprawia wygląd sylwetki, skutecznie likwiduje cellulit i dotlenia skórę, dzięki czemu stymuluje do produkcji kolagenu i elastyny. Wiele badań potwierdza także, że przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych oraz znacząco poprawia odporność.

W naszym klubie mamy do dyspozycji aż trzy wersje elektrostymulacji. Każda działa w inny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć o nich więcej to kliknij poniżej:

  1. Elektrostymulacja Elektroslimm
  2. Elektrostymulacja Shapetonic
  3. Elektrostymulacja EmShape

DLA KOGO NAJLEPIEJ SPRAWDZI SIĘ SHAPETONIC?

Elektrostymulacja to doskonałe rozwiązanie dla każdej z nas, która potrzebuje skutecznego wsparcia w odchudzaniu i spalaniu tkanki tłuszczowej lub poszukuje sposobu, aby zwiększyć efektywność treningów sportowych. Wiele kobiet decyduje się na ten zabieg w celu poprawienia wydolności i wzmocnienia mięśni. W zależności od indywidualnych potrzeb może być wykorzystywany jako wspomaganie rozgrzewki czy też treningu właściwego. Elektrostymulacja świetnie sprawdzi się także w sytuacji, w której z uwagi na schorzenia codzienne ćwiczenia fizyczne nie są zalecane. Wtedy metoda ta pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji i pięknego wyglądu ciała. Dotyczy to przede wszystkim otyłości, problemów stawowych po przebytych kontuzjach oraz osłabienia spowodowanego dolegliwościami.

DLACZEGO WARTO ZASTOSOWAĆ SHAPETONIC NA CELLULIT I ODCHUDZANIE?

Elektrostymulacja ma szerokie zastosowanie nie tylko w medycynie, ale też branży kosmetologicznej. Stosowana jest głównie w celu wywołania skurczy w wybranych partiach mięśni. Niesie to za sobą wiele korzyści zarówno zdrowotnych, jak i tych związanych z urodą.

ELEKTROSTYMULACJA KROK PO KROKU

Najpierw klientka kładzie się wygodnie na łóżku kosmetycznym, a osoba wykonująca zabieg przygotowuje elektrody, które zawierają płyn przewodzący. Po włączeniu urządzenia  dobieramy częstotliwość do wartości, które są akceptowalne w odczuciach dla Ciebie. Stopniowo zwiększa się intensywność prądu na każdy mięsień z osobna w taki sposób, aby był dobrze dostosowany. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni zestaw programów – będą one automatycznie zmieniane przez system sterujący tak aby po 4 minutach nastąpiła zmiana, która spowoduje, że mięśnie będą przez cały czas maksymalnie aktywne, ponieważ nie mają szans na przyzwyczajenie się do częstotliwości impulsów. Aby uzyskać jak najlepsze efekty zabiegowe powinno się wykonać od 10 do 20 sesji 45-minutowych, najlepiej każdego dnia lub przynajmniej co drugi dzień.

Elektrostymulacja w kosmetyce pozwala uzyskać szybkie i niesamowicie wyraziste efekty. Jak się okazuje, podczas 40-minutowej sesji spala się tyle samo tkanki tłuszczowej, co w ciągu dwóch godzin intensywnego treningu na siłowni. Dużą popularnością cieszy się także elektrostymulacja na cellulit. Powoduje rozproszenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu skóra staje się wygładzona i ujędrniona. Zwiększa krążenie krwi, zapewniając dotlenienie komórek ciała, sprzyja utracie wagi i przyrostowi masy mięśniowej, a przy tym powoduje duży wysiłek przy niewielkich kosztach.

Aby mieć pewność, że zabieg elektrostymulacji z wykorzystaniem niskich częstotliwości prądu będzie w pełni bezpieczny, warto wcześniej poznać wszystkie przeciwwskazania. Choć teoretycznie nie ma żadnych ograniczeń związanych z wiekiem, to z pewnością nie powinno się przeprowadzać tego zabiegu u małych dzieci.  Przede wszystkim nie należy go wykonywać u osób cierpiących na choroby serca, a także przy epilepsji, spastycznych porażeniach mięśni czy stanach zapalnych skóry. Oprócz tego zabiegów elektrostymulacji nie można wykonywać w przypadku guzów i nowotworów o niewiadomym pochodzeniu, a także żylaków w przypadku nóg.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!