Laminacja rzęs – Lash Filler InLei

Jest to innowacyjna kuracja całkowicie opatentowana i wyprodukowana we Włoszech, co gwarantuje najwyższą jakość produktu, pewność poprawnego wykonania zabiegu, oraz dzięki testom klinicznym najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.  Dzięki użyciu produktów uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem po zastosowaniu produktu stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe  i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów.

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs. LASH FILLER

Etapy zabiegu:

1. Pierwszym etapem jest naniesienie komponentu, w postaci kremu, na rzęsy. Dzięki niemu, komórki zewnętrznej warstwy włosa, tak zwane łuski, otwierają się i wchłaniają aktywne składniki tego komponentu. To właśnie ten etap sprawia, że doskonale odżywione włoski podnoszą się od nasady ku samej górze i nabywają kształt łuku.

2. Kolejny etap polega na wprowadzeniu w głąb włosa składników, które pogrubiają rzęsy, przez co wydają się większe i bardziej wyraziste.

3. Trzeci etap to naniesienie jednego z czterech pigmentów, wybranego przez klienta, który nasyca kolorem nasze rzęsy.

4. Kolejny etap to wzmocnienie zabiegu o nałożenie BOTOX Lash , preparatu zaprojektowanego w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. BOTOX NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu, formaldehydów.

5. Ostatnim etapem jest LAMINACJA, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

  • podkręcenie i odżywienie rzęs
  • alergiczne choroby oczu
  • nadwrażliwość oczu
  • jęczmień, zaćma, jaskra
  • chemioterapia
  • zapalenie spojówek i inne infekcyjne schorzenia oczu
  • zapalenie rogówki
  • urazy, otarcia, obrzęki i oparzenia w okolicach oczu
PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!