HI-FU Sonoqueen na ciało

Zabieg HIFU jest zabiegiem bardzo uniwersalnym, a przy tym pożądanym, ponieważ upora się z oporną tkanką tłuszczową lub zliftinguje skórę w miejscach gdzie jest zwiotczała.

Zabieg HIFU  – jak wyeliminuje miejscowe złogi tkanki tłuszczowej lub wiotką skórę?

Technologia zabiegów HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) wykorzystuje fale ultradźwiękowe o bardzo wysokim natężeniu, co przekłada się na niespotykaną dotąd efektywność kuracji. Podczas zabiegu HIFU skóra zostaje podgrzana do około 65-70 stopni Celsjusza, a precyzyjna głowica 13mm usuwa lokalnie nagromadzone złogi tłuszczowe. HIFU przywraca skórze utraconą jędrność, napięcie bez bólu i naruszania ciągłości naskórka. Kuracja pozwala nie tylko wysmuklić sylwetkę, ale też rozwiązać problem wiotkości skóry, z którym zmaga się kobiety po ciąży lub intensywnym odchudzaniu.

Jakie partie ciała możemy poprawić, dzięki rewolucyjnej technologii HIFU? Zabieg jest rekomendowany dla osób, które chcą udoskonalić wygląd:

  • ramion,
  • pleców,
  • brzucha,
  • ud,
  • okolicy kolan,
  • łydek.

Na czym polega ten niechirurgiczny lifting ciała?

Ten bezbolesny i w 100% bezpieczny zabieg medycyny estetycznej, pozwala nieinwazyjnie wymodelować i ujędrnić sylwetkę. Wykwalifikowana kosmetolog za pomocą tzw. kartridży dociera do różnych głębokości tkanki. Skoncentrowane wiązki fal inicjują proces kolagenogenezy (produkcji nowych włókien kolagenowych) i obkurczania tkanek. Pierwsze rezultaty widoczne są od razu, na finalny efekt musimy poczekać około 3 miesiące. Po około roku zalecane jest wykonanie tzw. zabiegu przypominającego (oczywiście, jeśli zależy nam na podtrzymaniu osiągniętych rezultatów).

Dla kogo jest przeznaczony zabieg HIFU?

Jest on dedykowany dla wszystkich kobiet, których celem jest szybkie ujędrnienie wiotkiej skóry ramion, brzucha, nóg, czy pleców oraz wyszczuplenie problematycznych partii ciała bez ingerencji chirurga plastyka.

Warto dodać, że zabiegi HIFU można wykonywać przez cały rok – klientka, która chce skorzystać z terapii HIFU nie musi brać urlopu, może od razu wrócić do codziennych zadań, bez konieczności ograniczania swojej aktywności zawodowej i prywatnej (co jest konieczne w przypadku liftingu metodą chirurgiczną).

Jeśli chcesz skorzystać z dobroczynnego działania technologii HIFU, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i cieszyć się odmienioną, zgrabną sylwetką – umów się na konsultację w naszym gabinecie.

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań jakie znajdziesz w naszej ofercie możesz zapomnieć o wieloletnich kompleksach i z dumą prezentować smukłe kształty podczas wizyty na basenie, czy plaży. Nasi wykwalifikowani specjaliści sprawią, że znów poczujesz się atrakcyjna i piękna, a dawne niedoskonałości będą tylko wspomnieniem!

Pozytywne efekty w postaci wysmuklenia sylwetki i poprawy kondycji skóry są widoczne już po jednej sesji. U kobiet z wieloma nadprogramowymi kilogramami, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów HIFU w miesięcznych odstępach czasu. Rezultaty są naprawdę długotrwałe, w wielu przypadkach utrzymują się aż przez 2 lata.

Jeśli chodzi o czynniki wykluczające, nie ma ich wiele. Zabieg HIFU nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, chorujących na nowotwór, czy posiadających otwarte rany lub blizny pooperacyjne w obszarze zabiegowym. Szczegółowe informacje na temat przeciwwskazań są przedstawiane klientce podczas wstępnej konsultacji z kosmetologiem.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!