Promocje stałe

pattern_pink

Rabaty obowiązujące przez cały rok

Bardzo lubimy kiedy jesteście zadowolone z naszych usług ale chcemy dać WAM coś więcej – czyli również atrakcyjne ceny.

Dlatego mamy dla WAS szereg rabatów, które funkcjonują u nas niezmiennie CAŁY CZAS!

Zapytaj o nie kiedy nas odwiedzisz!

natural-spa-cosmetic-products.jpg
accessories-for-spa-procedures-natural-ingredients-for-beauty.jpg

TANIEJ W SERII – każdy zabieg, zarówno na ciało jak i twarz może być wykonywany w serii, dokonując zakupu zabiegów w serii otrzymasz niższe ceny, są one dostępne na naszej stronie w zakładce cenniku w ostatniej kolumnie,

KARTA LOJALNOŚCIOWA – jeśli korzystasz stale z naszych usług możesz otrzymać od nas kartę lojalnościową, która upoważnia do rabatu 10%. Na karcie lojalnościowej zbierasz nasze pieczątki, za każde wydane 100 zł otrzymujesz jedną pieczątkę, a po zabraniu pakietu 10 pieczątek otrzymać od nas bon kwotowy na 100 zł do wykorzystania na następne zabiegi. Pieczątkę otrzymasz w recepcji podczas rozliczania się za usługi.

5% RABATU ZA PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWĄ – możesz wynegocjować dodatkowy rabat w wysokości 5% od cen seryjnych jeśli zapłacisz za te zabiegi z góry. Rabat ten nie łączy się z innymi promocjami.

CENA SERYJNA ZA ZABIEGI ŁĄCZONE – możesz skorzystać z cen seryjnych nawet jeśli zakupisz min. 3 zabiegi z oferty na twarz i będą to różne zbiegi. Taka sama oferta dotyczy ciała, jednak tu należy pamiętać, że przy zabiegach, które wykonuje się tylko w serii (jak endermologia czy żelazko) jako jeden zabieg traktujemy całą serię.

ZABIEG PRÓBNY ENDERMOLOGII W NIŻSZEJ CENIE – jeśli masz wątpliwości czy zabieg endermologii będzie dla Ciebie odpowiedni to nie musisz kupować „kota w worku”. Możesz zapisać się na zabieg próbny w dużo niższej cenie – 75 zł za 40 min pełnowartościowego zabiegu na całe ciało. Możesz zarezerwować termin na booksy. Nie będziesz musiała kupować stroju na ten zabieg – zgłoś się po niego na recepcję.

METAMORFOZY Z MEGA RABATAMI – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą metamorfoz, gdzie stacje treningowo-zabiegowe połączone są z zabiegami modelującymi sylwetkę. Oferta ta ma stałą niższą cenę w porównaniu z zabiegami kupowanymi pojedynczo. Możesz zaoszczędzić tu nawet PONAD 1.200 zł.

METAMORFOZY Z MEGA RABATAMI – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą metamorfoz, gdzie stacje treningowo-zabiegowe połączone są z zabiegami modelującymi sylwetkę. Oferta ta ma stałą niższą cenę w porównaniu z zabiegami kupowanymi pojedynczo. Możesz zaoszczędzić tu nawet PONAD 1.200 zł.

ZAKUPY NA RATY BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW – jeśli chcesz u nas dokonać zakupów o wartości od 500 zł do 5.000 zł to możesz odroczyć swoją płatność o 30 dni zupełnie za darmo. Wystarczy, że będziesz miała przy sobie dowód i smartfona. Obsługa na recepcji razem z Tobą uruchomi MEDI-RATY (pay-plus), które obsługują ten system.

ZAKUPY NA RATY – możesz również skorzystać z zakupów na raty – 3, 6 lub 12 miesięcy. Procedura do wartości 5.000 zł jest taka sama jak opisana w poprzednim punkcie. Rata miesięczna zostanie Ci podana po dokonaniu szybkiej kalkulacji.

Możesz również dokonać zakupów na raty powyżej 5.000 zł – max. 30.000 zł – tutaj procedura przyznania rat będzie nieco dłuższa, jednak postaramy się aby nie była dla Ciebie uciążliwa.

PŁATNOŚCI KARTAMI MULTISPORT, MEDICOVER i FIT-PROFIT – możesz dokonywać u nas „płatności” tymi kartami za wejścia na stacje treningowo-zabiegowe. Multisport i Medicover umożliwia wejście raz dziennie na jedną stację, natomiast Fit-profit umożliwia wejście raz dziennie na dwie stacje treningowo-zabiegowe.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Jeśli nie znalazłaś wśród proponowanych rabatów odpowiednich dla Ciebie to zapraszamy Cię do zapoznania się aktualną ofertą promocyjną w kolejnej zakładce. Tam co miesiąc pojawiają się co najmniej trzy oferty promocyjne – jedna dotyczy zabiegów na ciało, jedna dotyczy zabiegów na twarz i jedna dotyczy fitnessu.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!