Elektroslimm

CO TO JEST ELEKTROSLIMM?

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni! Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu! Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę. Elektrostymulacja nie obciąża stawów i ścięgien, co dla wielu osób może mieć bardzo istotne znaczenie.

W naszym klubie mamy do dyspozycji aż trzy wersje elektrostymulacji. Każda działa w inny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć o nich więcej to kliknij poniżej:

  1. Elektrostymulacja Elektroslimm
  2. Elektrostymulacja Shapetonic
  3. Elektrostymulacja EmShape

PAMIĘTAJ O WODZIE!

Uwodnienie tkanek ma duży wpływ na skuteczność zabiegów elektrostymulacji? Dlatego pij dużo wody przez cały dzień i koniecznie szklankę przed zabiegiem, aby wzmocnić efekty Twoich ćwiczeń w Klubie Pretty Woman

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN ZABIEG?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich klientek, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową, wyrzeźbić mięśnie oraz poczuć ich rozluźnienie po zabiegu. Jednak należy wcześniej zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Jeśli nie masz czasami siły i ochoty poćwiczyć na bieżni czy orbitreku vacu w naszym klubie to od dziś możesz ćwiczyć z nami na leżąco. Wystarczy, że przyjdziesz na jedną z naszych trzech elektrostymulacji.

• redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
• zmniejszenie wagi,
• wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
• poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
• redukcja cellulitu,
• poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
• poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych

Wykluczy Cię z zabiegu: rozrusznik serca, choroby serca (arytmia, zawał), choroby układu nerwowego (padaczka), duże nadciśnienie, metalowe implanty (endoprotezy stawów), ból niewiadomego pochodzenia, ciąża, stany zapalne, grzybica skóry, menstruacja, zmiany nowotworowe, gorączka, stany wyczerpania fizycznego i psychicznego, brak reakcji klientki na stosowanie elektrostymulacji oraz nadwaga kwalifikująca się do leczenia szpitalnego.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!