Żelazko antycellulitowe

Żelazko antycellulitowe i efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać, robią wrażenie – co do tego nie ma wątpliwości. Nic więc dziwnego, że na zabiegi, przy użyciu tego urządzenia, decyduje się coraz więcej osób, chcących zadbać o atrakcyjny wygląd swojego ciała. Zatem jak działa żelazko antycellulitowe i co warto o nim wiedzieć? 

Czym jest żelazko antycellulitowe i jak działa? 

Wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny zawsze przyciągał do salonów tłumy osób, nie inaczej jest w przypadku żelazka antycellulitowego – opinie na jego temat zwiększają jeszcze bardziej jego popularność. Sekret tego urządzenia tkwi w zastosowanej technologii, która wykorzystuje aż trzy aktywne, uzupełniające się energie, wpływające  na tkankę. Są nimi:

 • chromoterapia LED – w jej trakcie wykorzystuje się odpowiednio dobrany kolor światła, który oddziałuje na komórki i wpływa na ich metabolizm oraz przyspiesza regenerację, 
 • elektrostymulacja TENS – wpływa ona nie tylko na tkankę, ale i mięśnie, w których pobudzane są naturalne procesy regeneracji,
 • masaż próżniowy – podczas niego wykorzystywane jest ciśnienie, które skutecznie masuje tkankę, przy okazji rozbijając komórki tłuszczowe oraz złogi cellulitu.

Odpowiadając na pytanie, jak działa i co to jest żelazko antycellulitowe, należy zwrócić uwagę na jego końcówkę oraz właściwości, dzięki którym zabieg można przeprowadzić na różnych partiach ciała, tym samym modelując i ujędrniając konkretne obszary.

Jak często stosować żelazko antycellulitowe? 

Aby efekty po użyciu żelazka antycellulitowego były dużo bardziej widoczne, zabieg powinno się powtórzyć przynajmniej 10-15 razy, w zależności od klientki i kondycji jej skóry. Jak często można zatem używać żelazka antycellulitowego? Uznaje się, że bezpieczny próg to trzy razy w tygodniu – ustalane jest to jednak indywidualnie z osobą przeprowadzającą zabieg. 

Dużo osób, zapoznając się z ofertą salonów kosmetycznych, zastanawia się również nad tym, czy zabieg przy użyciu żelazka antycellulitowego boli. Wrażenia podczas wykonywania masażu są indywidualne i zależą od stopnia zaawansowania cellulitu. Klientki wrażliwe mogą w trakcie zabiegu odczuwać pewien dyskomfort.

Jeśli nadal masz wątpliwości zapytaj nas co zrobić aby umówić się na bezpłatny zabieg pokazowy! Tak! Tylko u nas jest to możliwe!

Efekty, jakie daje żelazko antycellulitowe, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Obszar ciała, na którym działało urządzenie, jest dokładnie wymasowany, a także lepiej się prezentuje. Dla uwypuklenia pozytywnych zmian nie należy jednak poprzestawać na jednej wizycie, gdyż po kompletnej kuracji można zauważyć, że:

 • cellulit i tkanka tłuszczowa zostały zredukowane,
 • skóra uległa wygładzeniu oraz ujędrnieniu,
 • tkanka została dotleniona,
 • rozstępy zostały spłycone, a mięśnie rozluźnione,
 • występujące obrzęki zostały zmniejszone.

Czy żelazko antycellulitowe pomaga? Wystarczy spojrzeń na wymienioną listę, by utwierdzić się w twierdzącej odpowiedzi. Tego typu urządzenia do pielęgnacji ciała wpływają również pozytywnie na układ limfatyczny, a także działają relaksująco.

Mimo wielu pozytywnych opinii żelazko na cellulit ma również swoje przeciwwskazania. Do zabiegu, podczas którego jest ono wykorzystywane, nie powinny podchodzić osoby, które:

 • zmagają się z chorobami układu krwionośnego, np. zakrzepicą, przepukliną, czy też żylakami w miejscu, gdzie ma być przeprowadzony masaż,
 • mają stany zapalne, a także choroby skórne,
 • posiadają w swoim ciele, np. metalowe protezy, sztuczne zastawki serca itd.,
 • są w trakcie ciąży lub jeszcze karmią piersią,
 • mają żylaki.

Wymienione przy okazji żelazka antycellulitowego przeciwwskazania należy respektować i nie wolno zatajać wymienionych dolegliwości podczas rozmowy z osobą, przeprowadzającą zabieg.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!