Biostymulator Sunekos 200

Działanie – dla kogo przeznaczony jest Sunekos 200 i jak działa?

Składa się on z połączenia kwasu hialuronowego oraz sześciu niezbędnych aminokwasów (glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna, walina i lizyna), które przyczyniają się do stymulacji macierzy pozakomórkowej. Macierz pozakomórkowa zawiera w sobie włókna kolagenu i elastyna oraz kwas hialuronowy.

Niestety z wiekiem zawartość tych składników spada. Dlatego też dąży się do pobudzenia fibroblastów w celu syntezy nowego kolagenu i elastyny. Dochodzi do regeneracji macierzy pozakomórkowej nazywanej EMC, wskutek czego mamy do czynienia z biogenezą skóry.

Wskazania dla preparatu Sunekos 200 ? Dla kogo ?

Preparat ten stosowany jest przy silnych zmarszczek w okolicach oczu (opadająca powieka, kurze łapki) oraz na dłoń. Preparat ten stosuje się również na obszar twarzy, szyi, dekoltu w przypadku skór młodszy z niewielkimi oznakami starzenia.

Zastosowanie Sunekos 200 jest dla każdego w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Kuracje z tym preparatem można zacząć już od 20 roku życia. Należy pamiętać, że zawsze łatwiej jest zapobiegać niż walczyć z problemami skóry.

Podsumowując preparat Sunekos 200 jest bezpieczny i skuteczny potwierdzają to liczne badania kliniczne. Można śmiało powiedzieć, że charakteryzuje on się działaniem anti – aging. Bardzo skutecznie rozwiązanie w gabinetach medycyny estetycznej w walce z wiotką skórą, zmarszczkami i oznakami starzenia się.

Wskutek zastosowania preparatu Sunekos dochodzi do:

  • redukcji cieni pod oczami
  • redukcji zmarszczek
  • rozjaśnienia cery, poprawy kolorytu
  • nawilżenie, dotlenienie, odżywienie skóry
  • uzyskania naturalnego efektu wolumetrycznego
  • poprawie blizn po trądzikowych
  • zagęszczenia, poprawy napięcia skóry

Pierwsze zauważalnego efekty widać po 10 dniach od podania Sunekosu 200.

Końcowe rezultaty mogą utrzymywać się nawet do 6 miesięcy. Wiadomo, że efekt wzmaga się w momencie zastosowania kilku kuracji. Najczęściej zalecanie jest wykonania 3 – 4 serii aby osiągnąć spektakularne rezultaty. Odstęp między poszczególnymi seriami jest dobierany indywidualnie przez naszych specjalistów w zależności od celów, które chcemy osiągnąć.

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!