Metamorfoza ULTRA

Metamorfoza to proces przemiany, zmiany wizerunku. Osoby, które się jej poddają pragną być atrakcyjne i piękne. Chcą zadbać o siebie. Szukają nowego pomysłu na swój wygląd. Taka przemiana ma wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również na pozostałe aspekty życia. Dodaje pewności siebie. Decyzje o przemianie wymagają jednak odwagi. 

Żeby przejść metamorfozę trzeba się sporo napracować, być zdeterminowanym, działać wg określonych schematów, a najpierw się ich długo uczyć. Treningi, spacery, ruch, dieta, zabiegi, makijaż i modne ciuchy. To tworzy ostatecznie całokształt. Najczęściej jeśli wyglądamy dobrze i akceptujemy swoje ciało to nasza dusza i umysł są spokojne i zadowolone.

CO ZMOTYWUJE WAS DO DZIAŁANIA?

  • zmotywują WAS inne osoby, którym udało się przetrwać wszelkie kryzysy i uzyskać wymarzony efekt,
  • przyjemna atmosfera w klubie, która powoduje, że będziesz przychodzić tu z radością,
  • brak mężczyzn w tym miejscu często jest powodem dla, którego wybieracie nasz klub, bo nie chcecie aby ktoś „obcy” widział Was spoconą i bez makijażu,
  • połączenie przyjemnego z pożytecznym, co oznacza, że nie będziesz musiała tylko wysilać się na naszych stacjach treningowych ale zawsze połączymy ten wysiłek z przyjemnym ale skutecznym zabiegiem,
  • relacje jakie możesz nawiązać z innymi kobietami, które przychodzą do klubu i zmagają się z takimi samymi problemami, jedne z nich TY zmotywujesz do działania, a inne będą motywować Ciebie!

OD CZEGO ZACZYNAMY NASZE METAMORFOZY:

Na początek powinnaś umówić się na konsultację w naszym salonie, podczas której znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jakie tematy omawiamy podczas rozmowy?

Omówione zostaną przeciwwskazania do zabiegów i stacji treningowych

Zastosowana kuracja powinna być nie tylko super skuteczna, ale również bezpieczna, dlatego omówienie przeciwwskazań jest niezwykle istotne, aby wykluczyć nieodpowiednie zabiegi i stacje,

Przedstawione zostaną wskazania i zalecenia zabiegowe

Określenie przebiegu terapii umożliwi od razu ocenić ile czasu i pieniędzy potrzebujesz, aby osiągnąć upragnione efekty. Nie chodzi przecież o to, aby zacząć, nie skończyć i ponieść koszty finansowe. Profesjonalna ocena Twojej sylwetki, stanu skóry i właściwy dobór terapii pozwolą tego uniknąć.

Opowiedz o swoich oczekiwaniach i celach jakie chcesz osiągnąć.

Ciało każdej z nas jest inne, dlatego podczas pierwszej wizyty należy dokładnie określić, z których partii swojego ciała nie jesteś zadowolona i dlaczego (cellulit, wiotkość skóry, rozstępy, oporna tkanka tłuszczowa itd.) Powiesz nam ile razy tygodniowo możesz do nas przyjść i ile czasu podczas jednej wizyty możesz nam (a przede wszystkim sobie) poświęcić! Te informacje pozwolą nam na dobór odpowiedniej terapii.

Opowiedz nam o swoim odżywianiu, aktywności fizycznej i swoich przyzwyczajeniach.

Styl życia, dieta i ruch w dużym stopniu odpowiadają za wygląd naszego ciała. Zaczynając metamorfozę często trzeba zmienić choć trochę nasze nawyki żywieniowe – nie na czas przemiany ale już na zawsze. Nie chodzi tu o to, aby cały czas być na diecie, ale o to żeby zacząć unikać rzeczy, które przyczyniają się do złego wyglądu naszego ciała, bo jeśli tego nie uczynimy długo nie będziemy się cieszyć z efektów zabiegowych. Nawet niewielkie zmiany w odżywianiu mogą diametralnie zmienić nasz wygląd. Aby efekty zabiegów i ich trwałość była jak najdłuższa ważna jest również aktywność fizyczna.

Najistotniejszy jest tu wybór formy ruchu !!!!
Pamiętaj, że nie wybierzemy dla Ciebie ćwiczeń, które będziesz wykonywać z niechęcią. Znajdziemy dla Ciebie taką formę ruchu, która będzie się Tobie podobać, może na początku nie będzie łatwo, ale gwarantujemy, że z czasem się uzależnisz!

Jaki mamy budżet?

Być może masz jakieś ważne i pilne wydatki w tym okresie, a my nie chcemy nadwyrężać Twojego portfela, więc to może być trudne pytanie dla Ciebie, ale powinnyśmy wiedzieć czy jesteśmy ograniczeni jakimś budżetem?

Być może należało będzie wykonać badania, iść do lekarza lub fizjoterapeuty.

Jeśli z naszego wywiadu będzie wynikało, że masz problemy z odchudzaniem lub inne zdrowotne to najprawdopodobniej wyślemy Cię na zestaw podstawowych badań lekarskich, z których będzie można wywnioskować czy do terapii potrzebna jest nam wizyta  u jakiegoś specjalisty (lekarza), a może masz rozejście mięśnia prostego brzucha (często po porodzie) i należy pójść do fizjoterapeuty na kilka zabiegów.

Zrobione zostaną pomiary ciała i zdjęcia Twojej sylwetki (bez wizerunku twarzy)

Bardzo zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientek dlatego skrupulatnie wykonujemy pomiary i zdjęcia, które niejednokrotnie są dodatkową motywacją w trakcie zabiegów, a także pomagają lepiej ocenić efekt końcowy. Wykonanie zdjęć jest niezbędne abyś mogła realnie widzieć i cieszyć się swoją przemianą!

Otrzymasz od nas BEAUTY-FIT PLAN

Otrzymasz od nas indywidualnie stworzony BEAUTY-FIT PLAN, z którego dowiesz się, którą metamorfozę Ci zalecamy. Może być ona zmodyfikowana np. rozszerzona o dodatkowe stacje bądź zabiegi, a może z niektórych z nich będziemy zmuszone zrezygnować. Z pewnością będzie ona spersonalizowana pod TWOJĄ osobę biorąc pod uwagę odpowiedzi, których udzieliłaś nam podczas konsultacji.

 

PIOTRKÓW JESTEŚ PIĘKNY!

Witamy w drugiej lokalizacji Projekt WO!MAN. Odwiedź nas pod adresem poniżej. Zapraszamy!

POW 12 a/c,
97-300 Piotrków Tryb.
(na przeciwko dworca PKP)

Zarezerwuj termin wizyty w Booksy!